خمیر دهان طبیعی پريودنتول

قیمت محصول: 
20000 تومان

دیدگاه‌ها

سلام ودرود من یه مدته دنبال خمیردندان گیاهی میگردم و فکر میکنم پیداش کردم با پیشنهاد داروخونه برای دندان درد باهاش اشنا شدم و واقعا موثر بود همینطور چقدر دندان رو شفاف میکنه و پاک کنندگیش عالیه فقط سوالی که دارم اینه که ایا فاقد فلوراید هست؟

سلام خمیردندان پریو دنتول فاقد فلوراید میباشد

من به زنجبیل حساسیت زیادی دارم و عصب سه قلو صورتم ملتهب میشه ، انگار این خمیر دندان هم موادی مشابه‌ زنجبیل داره چون به محض استفاده سه ماه دارو ضدالتهاب خوردم تا درد صورتم فروکش کنه ، بعد از چندماه یکبار دیگه استفاده کردم و عین ماجرا اتفاق افتاد تمام دندان‌ها و صورتم درد گرفت و دوباره التهاب عصب پیدادکردم ، لطفا این موضوع آلرژی رو نادیده نگیرید ، بار اول گمان کردم ممکن دلیل الهاب ایجاد شده خمیر دندان نبوده باشه اما بار دوم یقین حاصل شد که کار خودشه

باسلام و احترام ضمن تشکر از پیام شما مصرف کننده محترم، حساسیت به مواد دارویی اتفاق معمولی است که در مورد مصرف سایر ترکیبات دارویی هم دیده می شود. توصیه کلی برای افرادی که دارای سابقه حساسیت هستند اینست که قبل از استفاده کلی از هرگونه فراورده دارویی و یا غذایی با ترکیبات آلرژن نسبت به تست آن اقدام کنند. که ماهم از این قاعده مستثنی نیستم و به مصرف کنندگانی که سابقه آلرژی دارند توصیه میکنیم مقادیری از دارو را روی پوست بازوی خود زده و بعد از 10 دقیقه شسته و در صورت عدم بروز حساسیت استفاده نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص شما از ربات است.
CAPTCHA ی تصویری